Künstler um 1900
Gebet vor der Schlacht, bezeichnet J. Eiger., Pola 1897, Öl auf Platte, 63 x 48 cm, g er.,
21.05.2024 - 10:23
- Vyvolávací cena:
Künstler um 1900
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění, starožitnosti, nábytek a technika |
Datum: | 21.05.2024 - 10:23 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |