Künstler 19. Jh.
, "Viehhirten auf einer Brücke", signiert "F. C. Stetter, fec.", lavierte Tuschezeichnung, ca. 25 x 38,5 cm, Passepartout, verglast, gerahmt
21.05.2024 - 10:30
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Künstler 19. Jh.
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění, starožitnosti, nábytek a technika |
Datum: | 21.05.2024 - 10:30 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |