Oskar Matulla *
(Wien 1900-1983), "Haus im Wald", monorgrammiert u. datiert "OM 1977", Pastellzeichnung auf Papier, ca. 40 x 50 cm, verglast, gerahmt
21.05.2024 - 10:17
- Vyvolávací cena:
EUR 190,-
Oskar Matulla *
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění, starožitnosti, nábytek a technika |
Datum: | 21.05.2024 - 10:17 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |