Robert Kasimir *
(Wien 1914-2002), Blumenstand mit Blick auf die Wiener Staatsoper", signiert Robert Kasimir, Kohlezeichnungg auf Papier, Bildausschnitt ca. 49 x 40,5 cm, Pasepartout, verglast, gerahmt
21.05.2024 - 10:32
- Vyvolávací cena:
EUR 360,-
Robert Kasimir *
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění, starožitnosti, nábytek a technika |
Datum: | 21.05.2024 - 10:32 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 450,- -
Vyvolávací cena:
EUR 240,- -
Vyvolávací cena: