Viktor Pipal *
(Samac, Bosnien 1887-1971 Wien) Stillleben mit Rosen in einem Glas, signiert: V. Pipal, Gouache mit Bleistift auf Papier, Passepartout-Ausschnitt ca. 32,2 x 24 cm, verglast, gerahmt
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
28.05.2024 - 15:19
- Vyvolávací cena:
Viktor Pipal *
Aukce: | Obrazy |
Datum: | 28.05.2024 - 15:19 |
Místo konání aukce: | Linz |
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 1.400,- do EUR 2.000,- -
Odhadní cena:
EUR 1.200,- do EUR 1.800,- -
Vyvolávací cena: