Adam Wiener (Wien 1963-2015) & Christian Droste (1964 geb.)
44 Wachtelmänner in Warschau, rückseitig signiert, datiert: 1990, betitelt, Acrylhaut auf Leinwand, ca. 40 x 28 cm
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
28.05.2024 - 15:27
- Vyvolávací cena:
Aukce: | Obrazy |
Datum: | 28.05.2024 - 15:27 |
Místo konání aukce: | Linz |
Další objekty umělce
Adam Wiener (Wien 1963-2015) & Christian Droste (1964 geb.), 2 Bilder:
Vyvolávací cena:
EUR 170,- -
Vyvolávací cena:
EUR 90,-