Ernst Balluf *
(Linz 1921-2008) Bei Sandl, signiert: Ernst Balluf, datiert: (19)76, Aquarell-Mischtechnik auf Papier, Passepartout-Ausschnitt ca. 21 x 29 cm, verglast, gerahmt
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
28.05.2024 - 15:30
- Vyvolávací cena:
EUR 380,-
Ernst Balluf *
Aukce: | Obrazy |
Datum: | 28.05.2024 - 15:30 |
Místo konání aukce: | Linz |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 500,- -
Vyvolávací cena:
EUR 400,- -
Vyvolávací cena: