Ernst Gradischnig *
(Wiendorf, Kärnten 1949 geb.) Hügel, signiert: Gradischnig, datiert: (19)90, betitelt, Gouache-Mischtechnik auf Bütten, ca. 42,5 x 55 cm
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
28.05.2024 - 15:44
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Ernst Gradischnig *
Aukce: | Obrazy |
Datum: | 28.05.2024 - 15:44 |
Místo konání aukce: | Linz |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 200,- -
Vyvolávací cena:
EUR 200,- -
Vyvolávací cena: