Altschliffbrillantsolitär ca. 2,50 ct
Gold 585/Silber 800, RW 54, 4,9 gøG5
Expert: Günther Scherzer
Günther Scherzer
01/699 51 03
scs@dorotheum.at
05.06.2024 - 10:07
- Dosažená cena: **
EUR 1.400,-
- Vyvolávací cena:
EUR 1.200,-
Expert: Günther Scherzer
Günther Scherzer
01/699 51 03
scs@dorotheum.at
Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 17.00
josef.reindl@dorotheum.at +43 2622 224 67 17 |
Aukce: | Klenoty a Hodinky |
Datum: | 05.06.2024 - 10:07 |
Místo konání aukce: | Wiener Neustadt |
Prohlídka: | 7.05 - 5.06.2024 |