Altschliffbrillantkrawattennadel "Hufeisen" zus. ca. 0,50 ct
Gold 580, Saphire, österr. Amtspunze 1872-1922, 2,3 g, Steine tlw. mit Oberflächenmerkmalen
Expert: Günter Klaps
Günter Klaps
+43-2742-353 425
guenter.klaps@dorotheum.at
05.06.2024 - 14:33
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Expert: Günter Klaps
Günter Klaps
+43-2742-353 425
guenter.klaps@dorotheum.at
Po-Pá: 9.00 - 16.00
st.poelten@dorotheum.at +43 2742 35 34 25 |
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 05.06.2024 - 14:33 |
Místo konání aukce: | St. Pölten |