Altschliffbrillantdamenring zus. ca. 2,20 ct
Weißgold 585, RW 54, 6,3 g, drei kleiner Brillanten ausgeschartet
Expert: Günter Klaps
Günter Klaps
+43-2742-353 425
guenter.klaps@dorotheum.at
05.06.2024 - 14:04
- Vyvolávací cena:
EUR 1.500,-
Expert: Günter Klaps
Günter Klaps
+43-2742-353 425
guenter.klaps@dorotheum.at
Po-Pá: 9.00 - 16.00
st.poelten@dorotheum.at +43 2742 35 34 25 |
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 05.06.2024 - 14:04 |
Místo konání aukce: | St. Pölten |