Künstler Anfang 21. Jhdt.,
Küste von Paros/Ägäis, handsigniert, datiert H. Seiler 2001, Öl auf Leinwand, 63 x 88 cm, gerahmt
Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher
17.06.2024 - 15:14
- Vyvolávací cena:
EUR 360,-
Künstler Anfang 21. Jhdt.,
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Šperky, umění a starožitnosti |
Datum: | 17.06.2024 - 15:14 |
Místo konání aukce: | Graz |