Brillant-Solitär ca. 0,70 ct
Platin 950, Altschliffdiamanten zus. ca. 0,15 ct, RW 53, 2,9 g øP3
Expert: Günther Moik
Günther Moik
+43-316-829480
guenther.moik@dorotheum.at
17.06.2024 - 15:03
- Dosažená cena: **
EUR 700,-
- Vyvolávací cena:
EUR 700,-
Brillant-Solitär ca. 0,70 ct
Expert: Günther Moik
Günther Moik
+43-316-829480
guenther.moik@dorotheum.at
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Šperky, umění a starožitnosti |
Datum: | 17.06.2024 - 15:03 |
Místo konání aukce: | Graz |