Karl Korab *
(Falkenstein 1937 geb.), ohne Titel, signiert "K. Korab", Lithographie in Farbe, Nummer 47 von 100 nummerierten Exemplaren, Darstellungsgröße ca. 52,5 x 38,5 cm, verglast, gerhamt
03.06.2024 - 10:11
- Vyvolávací cena:
Karl Korab *
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění, starožitnosti, nábytek a technika |
Datum: | 03.06.2024 - 10:11 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 1.600,- -
Vyvolávací cena:
EUR 300,- -
Vyvolávací cena: