Josef Brunner
(Wien 1826-1893 Hinterbrühl) Segelschiff vor Küste, signiert Jos: Brunner, Öl auf Leinwand, 29 x 40 cm, gerahmt,
03.06.2024 - 10:26
- Vyvolávací cena:
EUR 340,-
Josef Brunner
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění, starožitnosti, nábytek a technika |
Datum: | 03.06.2024 - 10:26 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |