Irene Hölzer-Weineck *
(Prag 1888-1965 Wien) Kardinal Innitzer, signiert I Hölzer W, Öl auf Holz, 19 x 15 cm, Risse, gerahmt,
03.06.2024 - 10:29
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Irene Hölzer-Weineck *
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění, starožitnosti, nábytek a technika |
Datum: | 03.06.2024 - 10:29 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |