Henriette Ronner (geb. Knip)
(Amsterdam 1821-1909 Brüssel) Hund und Katzen, signiert Henriette Ronner, Öl auf Holz,19 x 23 cm, gerahmt,
03.06.2024 - 10:28
- Vyvolávací cena:
Henriette Ronner (geb. Knip)
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění, starožitnosti, nábytek a technika |
Datum: | 03.06.2024 - 10:28 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |