Brillant Ohrclips zus. ca. 0,80 ct
Gold 750, ohne Stifte, Maße ca. 24 x 20 mm, österr. Amtspunze 1922-2001, 13 gøg13
06.06.2024 - 10:30
- Vyvolávací cena:
EUR 1.300,-
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Klenoty a Hodinky |
Datum: | 06.06.2024 - 10:30 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |