Čís. položky 301

Lewson, Yank,

amerik. Jazztrompeter, 1911 – 1995. E. Signatur auf Cover von: The World‘s Greatest Jazz Band of Yank Lawson and Bob Haggert plays Duke Ellington, LP, World Jazz Records, 1976, englische Pressung, akustisch nicht geprüft, wenige Gebrauchsspuren sichtbar, Cover mit leichten Gebrauchsund Lagerspuren.

Signatur auf der Rückseite „All good whishes Yank Lawson“.

Expert: Mag. Andreas Löbbecke Mag. Andreas Löbbecke
+43-1-515 60-389

books@dorotheum.at

27.06.2024 - 16:29

Vyvolávací cena:
EUR 50,-

Lewson, Yank,

+43-1-515 60-389

books@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00
stamps@dorotheum.at

+43 1 515 60 323
Aukce: Autografy, rukopisy, dokumenty
Typ aukce: Online aukce
Datum: 27.06.2024 - 16:29
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 22.06. - 27.06.2024

Proč se registrovat na portálu myDOROTHEUM?

Bezplatná registrace v myDOROTHEUM vám umožní využívat následující funkce:

Katalog Upozornění, jakmile je nový aukční katalog online.
Připomenutí aukce Připomínka dva dny před zahájením aukce.