Konstantin Stoitzner
(Busau/Mähren 1863-1934 Wien),"Stilleben mit Früchten u. Rosensstrauß", signiert "C. Stoitzner", Öl aud Karton, ca.35 x 49 cm, gerahmt, Rahmen beschädigt
17.06.2024 - 10:24
- Vyvolávací cena:
Konstantin Stoitzner
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění, starožitnosti, nábytek a technika |
Datum: | 17.06.2024 - 10:24 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 600,- -
Vyvolávací cena:
EUR 190,-