Altschliffbrillant/Diamant Brosche zus. ca. 2,10 ct
Gold 585, dreifärbig, Maße: 85 x 60 mm, 34,5 g øG34
Expert: Barbara Schaumberger
Barbara Schaumberger
0316 / 82 94 80
barbara.schaumberger@dorotheum.at
08.07.2024 - 15:21
- Vyvolávací cena:
EUR 1.800,-
Expert: Barbara Schaumberger
Barbara Schaumberger
0316 / 82 94 80
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Šperky, umění a starožitnosti |
Datum: | 08.07.2024 - 15:21 |
Místo konání aukce: | Graz |