Adolf Kaufmann
(Troppau 1848-1916 Wien) Wildschweine im Abendrot, signiert, datiert A. Kaufmann 1897, Öl auf Leinwand, 68 x 55 cm, gerahmt, (AMR)
Provenienz: Privatsammlung, Deutschland.
Expert: Ana Mayagoitia, MA
Ana Mayagoitia, MA
+43-1-515 60-583
ana.mayagoitia@dorotheum.at
24.07.2024 - 15:06
- Cena:
EUR 1.380,-
Adolf Kaufmann
Expert: Ana Mayagoitia, MA
Ana Mayagoitia, MA
+43-1-515 60-583
ana.mayagoitia@dorotheum.at
Detaily k nabídce
Okamžitě koupitObrazy | |
Typ aukce: | Okamžitý nákup |
Online do: | 24.07.2024 - 15:06 |
Všeobecné informace
Další objekty umělce
Cena:
EUR 2.620,- -
Vyvolávací cena:
EUR 800,- -
Vyvolávací cena:
EUR 700,-