Janos Z. Molnar *
(Czerwenka 1880-1960 Budapest) Spielkarten mit Zigarre und Teetasse, signiert Molnar Z. Janos, Öl auf Karton, 22 x 27 cm, gerahmt, (Wi)
Expert: Mag. Susanne Winter
Mag. Susanne Winter
+43-1-515 60-375
susanne.winter@dorotheum.at
24.07.2024 - 15:19
- Cena:
EUR 410,-
Janos Z. Molnar *
Expert: Mag. Susanne Winter
Mag. Susanne Winter
+43-1-515 60-375
susanne.winter@dorotheum.at
Detaily k nabídce
Okamžitě koupitObrazy | |
Typ aukce: | Okamžitý nákup |
Online do: | 24.07.2024 - 15:19 |
Všeobecné informace
Další objekty umělce
Janos Z. Molnar * zugeschrieben/ attributed
Vyvolávací cena: