Adam Wiener (Wien 1963-2015) & Christian Droste (1964 geb.)
44 Wachtelmänner in Warschau, rückseitig signiert, datiert: 1990, betitelt, Acrylhaut auf Leinwand, ca. 40 x 28 cm
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
25.06.2024 - 15:09
- Vyvolávací cena:
EUR 140,-
Aukce: | Bilder |
Datum: | 25.06.2024 - 15:09 |
Místo konání aukce: | Linz |
Další objekty umělce
Adam Wiener (Wien 1963-2015) & Christian Droste (1964 geb.), 2 Bilder:
Vyvolávací cena:
EUR 170,- -
Vyvolávací cena:
EUR 90,-