Werner Augustiner *
(Graz 1922-1986) Landschaft, signiert: Augustiner, Aquarell und Bleistift auf Papier, Passepartout-Ausschnitt ca. 18 x 25 cm, verglast, gerahmt
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
25.06.2024 - 15:24
- Vyvolávací cena:
Werner Augustiner *
Aukce: | Bilder |
Datum: | 25.06.2024 - 15:24 |
Místo konání aukce: | Linz |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 380,- -
Werner Augustiner *, 2 Bilder:
Vyvolávací cena:
EUR 180,- -
Vyvolávací cena:
EUR 130,-