Paul Elsenwenger
(Goisern 1875-1950) Margeriten und Kleeblumen in einer Vase, Paul Elsenwenger, datiert: 1942, Aquarell auf Papier, Passepartout-Ausschnitt ca. 32,5 x 23 cm, verglast, gerahmt, Rahmen mit Fehlstelle
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
25.06.2024 - 15:35
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Paul Elsenwenger
Aukce: | Bilder |
Datum: | 25.06.2024 - 15:35 |
Místo konání aukce: | Linz |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 180,- -
Vyvolávací cena:
EUR 160,- -
Vyvolávací cena: