Robert Lehner *
(Salzburg 1950 geb.) Ohne Titel, signiert: R Lehner, Öl-Mischtechnik auf Karton, ca. 69,5 x 81,5 cm, vereinzelte Kratzspuren (?), gerahmt
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
25.06.2024 - 15:39
- Vyvolávací cena:
Robert Lehner *
Aukce: | Bilder |
Datum: | 25.06.2024 - 15:39 |
Místo konání aukce: | Linz |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 150,- -
Vyvolávací cena: