Arnulf Rainer *
(Baden bei Wien 1929 geb.) Ausstellungsplakat: Brus/Rainer, handsigniert: A Rainer, Kulturhaus, Graz, 1986, Farbgraphik auf glattem Papier, ca. 86 x 61 cm, verglast, gerahmt
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
25.06.2024 - 15:39
- Dosažená cena: **
EUR 190,-
- Vyvolávací cena:
Arnulf Rainer *
Aukce: | Bilder |
Datum: | 25.06.2024 - 15:39 |
Místo konání aukce: | Linz |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 160,- -
Vyvolávací cena:
EUR 160,- -
Vyvolávací cena:
EUR 90,-