Leonor Fini *
(Buenos Aires 1907-1996 Paris) Ohne Titel, handsigniert: Leonor Fini, nummeriert: 18/145, Lithographie in Farbe auf festem Japanpapier, Blattgröße ca. 76 x 54 cm, verglast, gerahmt
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
25.06.2024 - 15:50
- Vyvolávací cena:
Leonor Fini *
Aukce: | Bilder |
Datum: | 25.06.2024 - 15:50 |
Místo konání aukce: | Linz |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 110,- -
Vyvolávací cena:
Položky z jiných aukcí
- Alexandria (ca. 14 Stk. AE)
- Edmund Laurenz Höd
- Reinhard Brandner*