Janos Z. Molnar *
(Czerwenka 1880-1960 Budapest) Pfingstrosen, signiert Molnar Z. Janos, Öl auf Holz, 33 x 22 cm, gerahmt, (Wi)
Expert: Mag. Susanne Winter
Mag. Susanne Winter
+43-1-515 60-375
susanne.winter@dorotheum.at
25.06.2024 - 10:42
- Vyvolávací cena:
Janos Z. Molnar *
Expert: Mag. Susanne Winter
Mag. Susanne Winter
+43-1-515 60-375
susanne.winter@dorotheum.at
Aukce: | Obrázky - malé formáty |
Datum: | 25.06.2024 - 10:42 |
Další objekty umělce
Cena:
EUR 500,- -
Vyvolávací cena:
EUR 260,- -
Vyvolávací cena: