Gottfried Kumpf *
(Annaberg/Salzburg 1930-2022 Wien) "Jet Set", signiert Kumpf, Farblithografie, Nr.279/500, mit Widmung, Blattgröße 50 x 65 cm, gerahmt, verglast
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
26.06.2024 - 11:20
- Vyvolávací cena:
EUR 550,-
Gottfried Kumpf *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umělecké starožitnosti a šperky |
Datum: | 26.06.2024 - 11:20 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 1.200,- do EUR 1.600,- -
Odhadní cena:
EUR 1.200,- do EUR 1.600,- -
Odhadní cena:
EUR 500,- do EUR 700,-