Gottfried Helnwein *
(Wien 1948 geb.) "Marilyn Monroe", signiert G Helnwein, Farblithografie, Nr.313/450, Passepartout Ausschnitt 75 x 57,5 cm, gerahmt, verglast
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
26.06.2024 - 11:36
- Dosažená cena: **
EUR 2.200,-
- Vyvolávací cena:
EUR 2.200,-
Gottfried Helnwein *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umělecké starožitnosti a šperky |
Datum: | 26.06.2024 - 11:36 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |