Maler 20. Jhdt.
"Landschaft mit figuraler Staffage", monogrammiert hs, datiert 68, Öl auf Leinwand, 39,5 x 60 cm, gerahmt, partiell krakeliert
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
26.06.2024 - 11:37
- Vyvolávací cena:
Maler 20. Jhdt.
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umělecké starožitnosti a šperky |
Datum: | 26.06.2024 - 11:37 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |