Hans Staudacher *
(St. Urban 1923-2021 Wien) "Golgata", signiert H. Staudacher, datiert 1990, Mischtechnik auf Papier, auf Karton fixiert, Ausschnitt 40 x 28 cm, gerahmt, verglast
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
26.06.2024 - 11:45
- Dosažená cena: **
EUR 1.900,-
- Vyvolávací cena:
EUR 1.800,-
Hans Staudacher *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umělecké starožitnosti a šperky |
Datum: | 26.06.2024 - 11:45 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |