Sophie von Moro
(Viktring 1844-1915) "Arkadenhof im Schloss Hallegg", Grisaille auf Papier, auf Karton, Passepartout Ausschnitt 56 x 82 cm, gerahmt, verglast, Literatur: Galerie am Lendhafen, Katalog Sophie von Moro 1990
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
26.06.2024 - 11:50
- Vyvolávací cena:
EUR 1.000,-
Sophie von Moro
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umělecké starožitnosti a šperky |
Datum: | 26.06.2024 - 11:50 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 1.000,- -
Vyvolávací cena:
EUR 800,- -
Vyvolávací cena: