Ludwig Willroider
(Villach 1845-1910 Bernried) "Landschaft", bezeichnet Lud Willroider, Kohle auf Papier, Ausschnitt 31 x 33 cm, gerahmt, verglast, Blatt partiell mit Mängeln
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
26.06.2024 - 12:04
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Ludwig Willroider
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umělecké starožitnosti a šperky |
Datum: | 26.06.2024 - 12:04 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |