Josef Willroider
(Villach 1838-1915 München) "Achensee", bezeichnet J. Willroider, Bleistift auf Papier, Passepartout Ausschnitt 26 x 40,5 cm, gerahmt, Glas fehlt
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
26.06.2024 - 12:04
- Vyvolávací cena:
Josef Willroider
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umělecké starožitnosti a šperky |
Datum: | 26.06.2024 - 12:04 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |