Ferdinand Küss
(Wien 1800-1886 Pörtschach) "Früchtestillleben", signiert Küss, Öl auf Leinwand, 18,5 x 24 cm, gerahmt, partiell geringe Oberflächenmängel
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
26.06.2024 - 11:09
- Dosažená cena: **
EUR 700,-
- Vyvolávací cena:
Ferdinand Küss
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umělecké starožitnosti a šperky |
Datum: | 26.06.2024 - 11:09 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |