Reinhard Schinzel *
(Großlobming 1879-1954 Villach) "Lienzer Dolomiten Amlach", signiert R Schinzel, Öl auf Platte, 38,5 x 49,5 cm, gerahmt, Rahmen partiell mit Mängeln
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
26.06.2024 - 11:09
- Vyvolávací cena:
Reinhard Schinzel *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umělecké starožitnosti a šperky |
Datum: | 26.06.2024 - 11:09 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 1.200,- -
Vyvolávací cena:
EUR 800,- -
Vyvolávací cena: