Marianne Fieglhuber-Gutscher
(Wien 1889-1978), Stilleben mit Äpfel, Krug und Flasche, signiert "Fieglhuber", Öl auf Leinwand, ca. 40 x 35 cm, gerahmt
01.07.2024 - 10:15
- Vyvolávací cena:
Marianne Fieglhuber-Gutscher
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění, starožitnosti, nábytek a technika |
Datum: | 01.07.2024 - 10:15 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Všeobecné informace