Peter Proksch *
(Wien 1935-2012 Wolkersdorf), "Vater u. Sohn", signiert u. datiert "Peter Proksch 1984", Mischtechnik, Bildausschnitt ca. 40 x 36 cm, Passepartout, verglast, gerahmt
01.07.2024 - 10:15
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Peter Proksch *
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění, starožitnosti, nábytek a technika |
Datum: | 01.07.2024 - 10:15 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |