Künstler Anfang 20. Jh.
, Menschen in einem Park, undeutlch signiert, Öl auf Sperrholz, ca. 19 x 27,5 cm, gerahmt
01.07.2024 - 10:20
- Vyvolávací cena:
Künstler Anfang 20. Jh.
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění, starožitnosti, nábytek a technika |
Datum: | 01.07.2024 - 10:20 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |