Čís. položky 387-035225/0001

Brillant/Diamant/Kulturperlen Garnitur 3tlg

Weißgold 585, rhodiniert, Brillanten zus. ca. 1,40 ct, Achtkantdia. zus. ca. 1,60 ct, bestehend aus: Armkette dreireihig in Länge 19 cm, Collier dreireihig im Verhang in Länge 44,5 cm, jeweils Steckschließe mit Sicherheitsbügel an der Unterseite, Ohrclipse DM ca. 20 mm, gesamt 143,7 g, übliche Tragespuren,øG18 neu knüpfen wird empfohlen

22.07.2024 - 15:15

Vyvolávací cena:
EUR 2.600,-

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43 316 82 94 80
Aukce: Šperky, umění a starožitnosti
Typ aukce: Online aukce
Datum: 22.07.2024 - 15:15
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: Online

Proč se registrovat na portálu myDOROTHEUM?

Bezplatná registrace v myDOROTHEUM vám umožní využívat následující funkce:

Katalog Upozornění, jakmile je nový aukční katalog online.
Připomenutí aukce Připomínka dva dny před zahájením aukce.