Walter Cremonini
(Künstler Italien 20. Jhdt.) "VANINI EHE TEUTANO DI SALOME"handsigniert W. Cremonini, Druckgraphik, Trockenstempel, Nr. XIX von XXV Abzügen, Blattgröße 70 x 49,5 cm, ungerahmt
Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher
22.07.2024 - 15:24
- Vyvolávací cena:
EUR 90,-
Walter Cremonini
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Šperky, umění a starožitnosti |
Datum: | 22.07.2024 - 15:24 |
Místo konání aukce: | Graz |