Wolfgang BECKSTEINER, Under my pressure, 2023
Aluminium, schwarzer, matter Lack, ca. 50 x 6 cm, signiert und datiert
04.07.2024 - 17:01
- Vyvolávací cena:
Po-Pá: 9.00 - 18.00
Aukce: | Charitativní aukce současného umění ve prospěch SOS MITMENSCH |
Datum: | 04.07.2024 - 17:01 |
Místo konání aukce: | Aula der Wissenschaften, Wollzeile 27a, 1010 Wien |
Prohlídka: | 02.07. - 03.07.2024 |