Paul FLORA, Monsieur Corbeau und drei Katzen, 1999
Lithographie, 25 x 35 cm (Blattgröße 35 x 45 cm), gerahmt, 184/220, signiert und nummeriert
04.07.2024 - 17:09
- Vyvolávací cena:
EUR 250,-
Po-Pá: 9.00 - 18.00
Aukce: | Charitativní aukce současného umění ve prospěch SOS MITMENSCH |
Datum: | 04.07.2024 - 17:09 |
Místo konání aukce: | Aula der Wissenschaften, Wollzeile 27a, 1010 Wien |
Prohlídka: | 02.07. - 03.07.2024 |