Klaus MOSETTIG, aus der Serie "Typeface Corona" (Nr. 68), 2023
Siebdruck auf Papier, 70 x 48 cm, gerahmt, TP, signiert und datiert
04.07.2024 - 17:24
- Vyvolávací cena:
EUR 250,-
Po-Pá: 9.00 - 18.00
Aukce: | Charitativní aukce současného umění ve prospěch SOS MITMENSCH |
Datum: | 04.07.2024 - 17:24 |
Místo konání aukce: | Aula der Wissenschaften, Wollzeile 27a, 1010 Wien |
Prohlídka: | 02.07. - 03.07.2024 |