Martin OSTERIDER, Floating Memories, 2022
C-Print, 30 x 40 cm, gerahmt, Auflage: 2 + 1 AP, rückseitig signiert und beschriftet
04.07.2024 - 17:26
- Vyvolávací cena:
Po-Pá: 9.00 - 18.00
Aukce: | Charitativní aukce současného umění ve prospěch SOS MITMENSCH |
Datum: | 04.07.2024 - 17:26 |
Místo konání aukce: | Aula der Wissenschaften, Wollzeile 27a, 1010 Wien |
Prohlídka: | 02.07. - 03.07.2024 |