Otto SAXINGER, X-re-Portrait # 4, 2007/08
Pigmentprint auf Fotopapier, 70 x 50 cm, gerahmt, 1/5 + 1 AP, rückseitig signiert, nummeriert und beschriftet
04.07.2024 - 17:33
- Vyvolávací cena:
Po-Pá: 9.00 - 18.00
Aukce: | Charitativní aukce současného umění ve prospěch SOS MITMENSCH |
Datum: | 04.07.2024 - 17:33 |
Místo konání aukce: | Aula der Wissenschaften, Wollzeile 27a, 1010 Wien |
Prohlídka: | 02.07. - 03.07.2024 |