Otto ZITKO, o.T., 1995
Lithografie (Ed. Michael Woolworth, Paris), 69 x 54 cm, gerahmt, 24/25, rückseitig signiert, nummeriert und datiert
04.07.2024 - 17:38
- Vyvolávací cena:
EUR 1.100,-
Otto ZITKO, o.T., 1995
Po-Pá: 9.00 - 18.00
Aukce: | Charitativní aukce současného umění ve prospěch SOS MITMENSCH |
Datum: | 04.07.2024 - 17:38 |
Místo konání aukce: | Aula der Wissenschaften, Wollzeile 27a, 1010 Wien |
Prohlídka: | 02.07. - 03.07.2024 |